Hakkımızda

Biz Kimiz?

PTT Teknoloji; PTT grubu başta olmak üzere, kamuya ve özel sektöre bilgi, iletişim, finans, savunma teknolojileri, yapay zekâ ve dijital dönüşüm alanları ile mobil öncelikli alanlarda, müşteri deneyimini ön planda tutan, yüksek katma değerli, kaliteli, maliyet etkin yenilikçi sistem ve çözümler üreten, yönetilen hizmetler sunan ve işleten çevik bir teknoloji şirketidir.

PTT Teknoloji; kuruluş amaçları doğrultusunda hedef birliği yapmış, kendi alanlarında uzman, iş etiğine ve mesleki hassasiyetlere önem veren, yeni teknolojilere hâkim, dinamik, yenilikçi bir ekipten oluşmaktadır.

Amaçlarımız

  • Ar-Ge projeleri & teknoloji ürünleri geliştirilmesi,
  • Yönetilen Hizmetler (Managed Services) alanında faaliyetlerde bulunulması,
  • BT Strateji Danışmanlığı (IT Strategy & Business Consulting) hizmetleri verilmesi,
  • Bilişim Teknolojileri (BT) ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında projeler geliştirilmesi,
  • Blok zinciri (Blockchain), büyük veri ve yapay zekâ teknolojileri kullanarak “FinTech” ürünleri geliştirilmesi,
  • Bankacılık bilgi sistemleri operasyonları için gerekli BDDK destek hizmetleri lisanslarının alınması.

Vizyonumuz

Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında; uzun yaşam ömrü ve sürdürülebilir rekabet üstünlüğünü koruyarak, dinamizmini kaybetmeden, yerli ve milli teknolojilerin geliştirilmesinin öncülüğünü yapan firma olmak.

Misyonumuz

Bilgi, iletişim, finans, savunma teknolojileri ve dijital dönüşüm alanlarında; sistem, altyapı ve orta katman entegrasyon çözümleri, iletişim ve güvenli haberleşme platformları, mobil uygulama ve yazılım çözümleri üreterek, kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşları ile yurtdışı müşterilerine kaliteli, maliyet etkin, yüksek katma değerli ve inovatif ürünler ve hizmetler sunmak.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sunduğumuz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temel Değerlerimiz

Etik İlkelere Bağlılık

PTT Teknoloji personeli; görevlerini kurumsal etik politikasına uygun olarak tarafsızlık, dürüstlük ve adalet ilkeleri çerçevesinde yürütür.

Kurumsal Stratejilere Bağlılık

PTT Teknoloji personeli, görevlerini ifa ederken kurumsal stratejilere uygun hareket eder, kurumun menfaatlerini korur ve kurumu zarara uğratacak her türlü eylem ve işlemden kaçınır.

Davranış ve İş İlişkileri

PTT Teknoloji personeli, hizmet içindeki ve dışındaki davranışlarında, iş ilişkilerinde kurumu temsil ettiğinin bilinciyle hareket eder ve bu görevin gerektirdiği itibar ve güvene layık olduğunu gösterir.

PTT TEKNOLOJİ YÖNETİM KADROSU

Sunduğumuz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için