Hizmetlerimiz

Uçtan Uca Veri Merkezi Kurulum ve İşletim Hizmetleri

Veri merkezi dönüşümü ve konsolidasyonunda yanınızdayız. Büyük ölçekli veri silolarınızın ve sunucularınızın kompakt ve düşük maliyetli bir sisteme dönüştürülmesini sağlayacak BT Hizmet Strateji’nizi bizimle güncelleyin.

daha fazla oku
Proje Yönetim Sistemi Uyarlama Hizmetleri

Son dönemde dünya, iş yapış yaklaşımı bakımından ciddi bir dönüşümden geçiyor. Bu dönüşümü tüm sektörler ve şirketler hissediyor ve bunlar; daha düşük bütçelere, daha az kaynağa, projelerin tamamlanması için daha az zamana ve daha sıkı rekabete kadar birçok önemli etki ile karşı karşıya kalıyor.

daha fazla oku
Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerinizin hareketlerini 360 derece derinlemesine öğrenerek ne istediklerini, çaprazlama nelerden hoşlanabileceklerini ve hatta sonraki alışverişlerini tahmin ederek kampanyalarınızı oluşturmanızı sağlıyoruz.

daha fazla oku
KVKK Hukuki ve Teknik Danışmanlık Hizmetleri

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyum için hukuk, organizasyon, veri yönetimi ve teknik süreçlerinin tamamını ve ihtiyaçlarınızı bütünsel bir yaklaşım ile sahiplenecek bir iş ortağı ihtiyacı duyabilirsiniz.

daha fazla oku
İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi Danışmanlığı

İş sağlığı ve güvenliği alanında Şirket ve çalışanlarına gerekli desteği vermek, mevcut verilerin anlamlandırılarak Bakanlık ve ilgili kurumların denetimlerine hazırlanmak için İş Sağlığı ve Güvenliği (ISG) Bilgi Yönetim Sistemleri geliştirilmiştir.

daha fazla oku
Dijital Dönüşüm Hizmeti

Teknoloji’nin gelişmesi ile birlikte, tüm sektörlerde rekabet daha da artmış ve küçük ölçekli uzman kurumlar, büyük ölçekli kurumların tahtını sallar hale gelmiştir.

daha fazla oku
Bankacılık Bilgi Sistem Altyapıları ve Ana Bankacılık İşletme Hizmetleri

Bankacılık platformu, finansal uygulamalar, müşteri ilişkileri, veri madenciliği ve iş zekası, ödeme sistemleri, kartlı sistemler gibi ürün ve servisler altında entegre çalışan hizmetlerden oluşmaktadır.

daha fazla oku
Dijital Arşiv, Evrak Tarama, Belge Tasnif, Veri Depolama ve Sunum Hizmetleri

Dijital Arşiv sistemleri ve teknolojileri ile belgelerin bulunamaması, yıpranması, ağır hasar alması ya da tamamen yok olmasından önce sayısallaştırarak kopyalarının çıkarılması amaçlıyor.

daha fazla oku

Sunduğumuz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için