PttTel

Dijital dünyanın sunduğu kolaylıkları kurumsal süreçlerinizde uygulayın! Kurumsal Anlık Mesajlaşma Platformu PttTel ile hızınıza hız katın!

Milli mühendislik kabiliyetleri ile açık kaynak mimarileri üzerinde geliştirilen ve global kurumsal ürünlerle yarışan PttTel ile yazılı, sesli ve görüntülü görüşmeleri her an her yerden akıllı cihazlar ve bilgisayarlar üzerinden hızlı, verimli, güvenli ve tasarruflu hale getirdik. Bulut veya kitlesel kullanım yöntemlerinin aksine, kendi veri merkezlerinizde işletebileceğiniz güvenli ve verimli bir platforma sahip olun!

PttTel’in üstün özelliği, “mobile first” odaklı bir vizyonla geliştirilmiş olmasıdır. PttTel, açık kaynak kodlu sistemler ile bilinen en güvenli çözümler kullanılarak oluşturulmuştur. Muadil kurumsal uygulamalarda sistemlerin güvenli hale getirilmesi için konfigürasyon ve uyarlama yapılması gerekirken, PttTel yalnızca “güvenli modda” çalışmaktadır.

konuşma-görseli

Çalışanlarınız için kurumsal, güvenli anlık haberleşme ortamı sağlar.

Güvenilir

PttTel, güvenliği dünyaca ispatlanmış metodoloji ve teknolojiler kullanılarak geliştirilmiştir. Sistem ve üzerindeki servisler güvenli protokollerle, kurumsal güvenlik sistemleri ve kurumsal mimariler çerçevesinde çalışmaktadır.

Verimli

Farklı fonksiyonlar için farklı uygulamalar kullanmak yerine PttTel, kaynak kullanımı optimize edilmiş olarak çok fonksiyonlu kullanım kolaylığı sağlamaktadır. PttTel, iletişim sırasında en iyi performansın elde edilebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Erişilebilir

PttTel, platform bağımsız çalışabilen yapısı ile etkin bir erişilebilirlik sağlamaktadır. Cep telefonu, tablet veya bilgisayarlardan hizmet verebilmektedir.

Entegre

PttTel; anlık mesajlaşma, anlık grup mesajlaşması, görüntülü görüşme, görüntülü ve sesli görüşme, fotoğraf, video ve dosya paylaşımı gibi ihtiyaçları, entegre edilmiş tek bir platform ile karşılamaktadır.

Çok Yönlü

PttTel, kurumsal ihtiyaçlar dikkate alınarak tasarlandığı için kurum çalışanlarının verimliliğini ve motivasyonunu artırıcı özellikler taşımaktadır.

İnovatif

PttTel tamamen millî mühendislik kabiliyetleriyle geliştirilmiş olması nedeniyle güncellenmeye elverişli bir tasarıma sahiptir. PttTel Ar-Ge ekibi, PttTel’den en elverişli şekilde yararlanılabilmesi için kullanıcı taleplerine yönelik aksiyonları inovatif yaklaşımla ele almaktadır.

PttTel ile Dijital Dönüşümünüzü Tamamlayın!

PttTel, kurumsal haberleşme faaliyetlerinin dijital ortamda yürütülmesine zemin oluşturarak zamandan ve maliyetlerden tasarruf sağlamaktadır. PttTel kurumların ve işletmelerin, dijitalleşen veri ve iş süreçlerinin güvenli ve verimli şekilde saklanacağı, yönetileceği ve transfer edilebileceği bir platform oluşturarak dijital dönüşüme katkı sağlamaktır.

Sunduğumuz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için